вул. Пирогова 39 ТРЦ Анастасія 1 поверх, Вінниця, Україна
Інтернет магазин іграшок «Веселка»
+380 (97) 917-65-83
+380 (63) 294-20-34
Кошик
Відгуки про компанію Інтернет магазин іграшок "Веселка"
Сергій О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук )
Микола Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук )
Анна Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук )
Сергій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
не було білого кольору
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук)
Анна Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
І обслуговуванням, і іграшкою дуже задоволені!
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Владислава Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Оксана Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Інна Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякую!Гарна іграшка.Я задоволена.Гарних продажів Вам!
Коментар продавця
Ми дуже раді що вам все сподобалося. Чекаємо ваших наступних замовлень )
Зар К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Інна С.
Відмінно
Обслуговування швидке та якісне. Від замовлення товару до його отримання від нової пошти пройшло меньше доби! Ввічливий персонал. Також отримала подаруночок до замовлення. Дуже неочікувано і приємно ☺. Дякую за вашу працю!
Дякуємо вам за позитивний відгук )
Дякуємо вам за позитивний відгук )
Дякуємо вам за позитивний відгук )
не було білого кольору
Дякуємо вам за відгук)
І обслуговуванням, і іграшкою дуже задоволені!
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Дуже дякую!Гарна іграшка.Я задоволена.Гарних продажів Вам!
Ми дуже раді що вам все сподобалося. Чекаємо ваших наступних замовлень )
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Обслуговування швидке та якісне. Від замовлення товару до його отримання від нової пошти пройшло меньше доби! Ввічливий персонал. Також отримала подаруночок до замовлення. Дуже неочікувано і приємно ☺.
Дякую за вашу працю!
Дуже приємно за таку високу оцінку нашої роботи)