вул. Пирогова 39 ТРЦ Анастасія 1 поверх, Вінниця, Україна
Інтернет магазин іграшок «Веселка»
+380 (97) 917-65-83
+380 (63) 294-20-34
Кошик
Відгуки про компанію Інтернет магазин іграшок "Веселка"
Роман Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Руслан Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Катерина П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Луганская Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарна мьяка іграшка мишка керрі.
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Ірина Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Мадлена В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказала мягкую игрушку Божья коровка,чудная игрушка,ещё и мяч надувной в подарок)Спасибо магазину за теплое отношение к клиентам)Процветания)
Коментар продавця
Дякуємо вам за такі щирі слова)
Катерина П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово :) Дякую за приємний подарунок!!
Коментар продавця
Будь ласка. Дякуємо вам за відгук ))
Любов К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Палій В.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення прийняли швидко , надали всю інформацію. Іграшка сподобалася. Але поп іт приїхав рожевого кольору, на фото був білого,на коробці білого ,всередині на інструкції блакитний ,а сама іграшка рожевого, а в мене хлопчик! Можливо це я не додивилася і впустила цей момент, але хотілося щоб продавець уточнював такі моменти.
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук . Вибачаємося що не узгодили колір .
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Дуже гарна мьяка іграшка мишка керрі.
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Заказала мягкую игрушку Божья коровка,чудная игрушка,ещё и мяч надувной в подарок)Спасибо магазину за теплое отношение к клиентам)Процветания)
Дякуємо вам за такі щирі слова)
Все чудово :)
Дякую за приємний подарунок!!
Будь ласка. Дякуємо вам за відгук ))
Дякуємо вам за позитивний відгук)
Замовлення прийняли швидко , надали всю інформацію. Іграшка сподобалася. Але поп іт приїхав рожевого кольору, на фото був білого,на коробці білого ,всередині на інструкції блакитний ,а сама іграшка рожевого, а в мене хлопчик! Можливо це я не додивилася і впустила цей момент, але хотілося щоб продавець уточнював такі моменти.
Дякуємо вам за відгук . Вибачаємося що не узгодили колір .
Чудовий магазин. Рекмендую
Дякуємо вам за позитивний відгук))